Як просувати Onlyfans в Twitter? Покрокова інструкція

Як просувати Onlyfans в Twitter? Покрокова інструкція

Якщо ви натрапили на цю статтю, то напевно ви замислювались над тим як просувати Onlyfans в Twitter?

Twitter є ще однією платформою, де ви можете скористатися вашою фанською сторінкою. Twitter має понад 350 мільйонів користувачів і велику активність. Від бізнесменів до підприємців, від топ-менеджменту компаній до урядовців всі є в Тwitter.

Onlyfans є фантастичною платформою. Але є одна величезна проблема – це просувавння контенту adult creators.

Вибравши вірну концепцію і план дій, ви можете просувати свій контент також і на таких платформах як: Reddit, Instagram and TikTok.

Twitter і Reddit є мої дві улюблені соціальні медіа платформи для публікування контенту і є багато речей про те, що я маю розповісти вам в цій статті.

Статистика Twitter, яку ви повинні знати як творці Onlyfans:

Я шукав деяку статистику і знайшов один з найбільх цікавих фактів статистики для вас ( це може допомогти вам вирішити користуватися платформою чи ні).

 • Twitter є 9-м за відвідуваністю веб-сайтом у світі з 6,2 мільярдами показів.
 • 25% аудиторії Twitter є зі США. Більшість користувачів Twitter є висококваліфікованими з хорошими роботами або ходом бізнесу.
 • Twitter є найбільшою громадською соціальною медіа-платформою, тому що ви маєте більше можливостей, щоб зростати як adult content creator Onlyfans.
 • 85% аудиторії Twitter заробляють понад 30 000 доларів на рік і 34% аудиторії заробляють 75 000 доларів або більше на рік.
 • Один-двох друзів Твітера є молодьше 30. І найбільш популярним є те, що 54% ​​всіх твоїх друзів є найбільш корисним для того, щоб купити продукт або підписатися на послугу.

Які плюси просувати Onlyfans в Twitter?

Twitter є adult-content-friendly платформою. Таким чином ви можете завантажити adult contents або короткі відео, і ваш аккаунт буде повністю безпечний для чутливого контенту. На додачу, ви можете легко сприяти просуванню вашої OnlyFans сторінки на Twitter і Reddit поеднуючи з іншими соціальними платформами.

Twitter є також платформою, де ви можете бути дуже легко популярним. Все, що потрібно для того, щоб бути популярним у Твіттер, це додати більше content на ваш Twitter аккаунт. Спочатку, вам потрібно подружитися з іншими Twitter Onlyfans кріеторами для того щоб отримати більше підписників і послідовувачів.

Twitter допомагає вам у побудові лояльної аудиторії на платформі. Twitter алгоритм дивовижний, якщо ви серьезно ставетеся до цього бізнесу, то ви обовязково отримаєте допомогу на Twitter.

Onlyfans дівчина-крієйтор написала мені на Twitter; вона підписалась на мій Twitter з одного з моїх blog повідомлень і їй хотілося скористатися моїми маркетинговими послугами. Я не рекламую сторінки творців на Onlyfans, а натомість я допомагаю творцям навчитися кращого способу отримати більше результату.

У нас відбулася чудова одногодинна зустріч з нею та її хлопцем. Я рекомендував виправити деякi помилки, якi вона зробила в своїх постах у Твiтерi, i пiсля трьох тижнів вона перейшла з топ-16% до топ-4% творців Onyfans.

Яка її маркетингова стратегія у Twitter спрацювала? Перш за все, вона була дуже активною в Twitter. Платформа була використана для просування лише її сторінок. По-друге, вона завантажувала повністю одягнені фотографії на свій Twitter, тоді як для своїх передплатників Onlyfans вона завантажувала оголену. Отже, якщо ви хочете побачити її оголені фотографії та відео, вам потрібно навести курсор на її сторінку onlyfans.

Це просто фантастичний результат використання стратегії, що працює для неї і якщо ви хочете рухатись в тому ж напрямку, ви можете використовувати цю стратегію для просування вашої сторінки Onlyfans через Twitter.

Що ми дізнаємося з цієї маркетингової стратегії Twitter Onlyfans?

 • Будь активним на Twitter. Завантажуй одну фотку раз на день , сім днів на тиждень.
 • Зачепіть уяву ваших фанів. Дайте можливість вашим суперфанам підписатися на ваш Onlyfans для отримання вмісту на який вони споліваються.
 • Захоплюйте їх своїм контентом.

Сторіз для просування Onlyfans сторінки в Twitter:

Друга стратегія в просуванні вашої Onlyfans сторінки це створення і публикація коротких відео на Twitter.

Ця стратегія дуже проста для втілення і має дуже гарний результат. Створюйте дуже маленькі ( менше 1 хвилини) кліпи від всіх відео і завантажуєте їх на Twitter і Reddit. Це дать вам від 30K до 100K переглядів. Це є фантастичний безкоштовний маркетинг і ви можете скористатися вашою потенційною аудиторією в дуже короткий час. Це набагато краще ніж TikTok чи Instagram.

Ви повинні зосередитись на коротких відео та постити їх на Twitter, але це буде працювати на вас кілька місяців після того, як ви запустите коротке відео, і якщо ви будете самостійно публікувати два або три короткі кліпи, то це значно покращить результати.

Потім потрібно перейти на сторінки в Твіттері вже відомих на Onlyfans творців з вашої ніші. Відомі творці мають гарну активність фанів і якщо ви згадаєте їх у своєму пості, то вони ретвірнуть ваше відео або зображення і їх аудиторія відвідає вашу сторінку і частина підпишеться.

Використання аналітики для посування вашої сторінки Onlyfans:

Встановіть зображення гарної якості для аватара вашого профілю, встановіть баннер, напишіть біо, і поставьте link на вашу Onlyfans сторінку. Так, Твіттер дасть вам змогу поставити посілання навіть на контент для дорослих. Всі ці данні будуть заповнені і в вашому кабінеті аналитики Твіттер.

Twitter Analytics feature to turn it on for Onlyfans Creators
Функція Twitter Analytics, щоб увімкнути її для творців Onlyfans

За допомогою аналітики, ви можете відслідковувати всі важливі дані просування, наприклад залучення і число людей, які взаємодіють з вашим профілем.

Twitter analytics dashboard for Onlyfans Creators
Аналітична панель Twitter для Onlyfans Creators

Маркетингові можливості які ви можете активно виктористовувати:

 • Використовуй відо контент. Зараз відео є найкращими. Ви можете отримати більше залучення та перегляду, якщо опублікуєте коротке відео тривалістю 1 хвилину порівняно з іншим вмістом.
 • Взаємодій з іншими авторами: Підписуйтесь на інших авторів і пишіть змістовні коментарі.
 • Будь послідовним: В перший день, ви не можете зробити 1000 фоловерів, але повільно і поступово, ви можете зробити більше людей.

Використовуйте хештеги, щоб повідомити алгоритму про тематику контенту який публікуєшь.

Ви можете використовувати наступні 7 hashtags на Twitter для того, щоб отримати більші залучення ваших майбутніх фанів:

 1. #Onlyfans
 2. #Sexy or #Sex or #adultcontent
 3. #Onlyfanscreators and #OnlyfansModel
 4. #Cuckold #cuckolding #bull #Hotwife або релевантні hashtags але тільки використовувати їх, якщо ви hotwife або bull.
 5. #OnlyfansGirl або #Onlyfansman #Onlyfansgirls
 6. #FreeOnlyfans #Content #sexygirls #sexOnlyfans

Читайте також: Как начать блог и заработать в 2021 году

Руководство для начинающих: как установить шаблон WordPress

Как установить плагин WordPress шаг за шагом для начинающих

Onlyfans vs Fanvue. Яка платформа найкраща для творців?

Чи працює Fanvue як краща альтернатива Fansly?

Как заработать на OnlyFans: полное руководство

Как заработать деньги на PORNHUB в 2021 (Простое руководство по заработку ваших первых $100)

 

Не забудьте сохранить этот пост в закладки Pinterest и поделиться с друзьями!

Як просувати Onlyfans в Twitter? Покрокова інструкція

 

Source link

Comments