Чи працює Fanvue як краща альтернатива Fansly?

Чи працює Fanvue як краща альтернатива Fansly?

OnlyFans і Fansly наразі є двома найпопулярнішими онлайн-платформами для творців контенту. Однак у місті з’явився новий шериф — Fanvue, недавній стартап соціальних мереж, який позиціонує себе як серйозного конкурента існуючим платформам.

Чи є Fanvue кращою альтернативою Fansly та іншим сайтам, таким як OnlyFans і AVN Stars? Читайте далі, щоб дізнатися.

Що таке Fanvue?

Fanvue – це веб-сайт соціальних мереж для творців контенту, який був запущений під час карантину наприкінці 2021 року. Штаб-квартира платформи розташована у Великій Британії, але веб-сайт є глобальним і використовує для транзакцій долари США.

Творці можуть створювати преміальну соціальну стрічку, яку шанувальники можуть переглядати за щомісячну плату. Ваша стрічка може містити фотографії, відео та текстові оновлення для ваших шанувальників.

Fanvue також дозволяє творцям заробляти гроші за допомогою чайових і продажу вмісту безпосередньо на платформі.

Оскільки Fanvue стягує комісію творця у розмірі 15%, користувачі отримують 85% своїх прибутків, що більше, ніж на інших платформах, як-от OnlyFans, які отримують скорочення на 20%.

Fanvue також має вищий ліміт чайових у розмірі 500 доларів США порівняно з такими конкурентами, як OnlyFans, які мають ліміт у 200 доларів США.

Видатні функції Fanvue

Fanvue має багато спільного з іншими платформами, такими як OnlyFans, AVN Stars і Fansly. Однак Fanvue має деякі особливості, які виділяють його серед інших.

Масове завантаження через сховище

У Fanvue є функція під назвою сховище, куди ви можете масово завантажувати свій контннт і легко отримувати до нього доступ надалі.

Ця функція дійсно допомагає в управлінні та організації вмісту, наприклад, якщо у вас є 15 елементів контенту (зображень і відео), які ви хочете опублікувати протягом певного періоду часу, просто завантажте їх зараз. Коли ви захочете опублікувати контент, він буде доступний прямо з вашої інформаційної панелі публікації.

Виявленість

Завдяки функції виявлення Fanvue творцям контенту легше стати видимими для інших користувачів. Ця функція працює подібно до сторінки «Відкрити» Instagram.

На сайті Fanvue є вкладка під назвою «Відкрити», де ви побачите рекламні відео від багатьох різних авторів на платформі.

Для творців вмісту це буде дуже корисною функцією, оскільки вам доведеться покладатися насамперед на саморекламу, щоб отримати нових шанувальників. Вам потрібно буде рекламувати свій обліковий запис у різних соціальних мережах, щоб почати роботу.

Однак змусити шанувальників переходити з одного середовища на інше не завжди легко, і функція виявлення Fanvue показує ваш профіль користувачам, які вже є на платформі.

Це зменшує тертя та полегшує новим шанувальникам підписку на ваш профіль.

Рекламні відео каналу

Творці можуть створювати рекламне відео для свого профілю на Fanvue. Причина, чому ця функція настільки потужна, полягає в тому, що будь-хто може переглянути рекламне відео, навіть ті користувачі, які не підписані на ваш профіль.

Це дає творцям можливість продемонструвати свій вміст, даючи користувачам можливість коротко заглянути в те, що вони зможуть знайти, якщо приєднаються.

Деякі користувачі можуть вагатися підписуватися на профіль, якщо вони не впевнені, чого очікувати, тому наявність рекламного відео є хорошим способом залучити нових підписників на ваш профіль.

Інші платформи не мають функції рекламного відео, тому користувачі повинні або створити другий, безкоштовний обліковий запис, або просто покладатися на своє зображення профілю та біографію.

Мати безкоштовне рекламне відео у своєму профілі дуже цінно для будь-якого серйозного творця контенту.

 

Читайте також: Как начать блог и заработать в 2021 году

Руководство для начинающих: как установить шаблон WordPress

Как установить плагин WordPress шаг за шагом для начинающих

Onlyfans vs Fanvue. Яка платформа найкраща для творців?

Чи працює Fanvue як краща альтернатива Fansly?

Как заработать на OnlyFans: полное руководство

Как заработать деньги на PORNHUB в 2021 (Простое руководство по заработку ваших первых $100)

 

Монтуйте та продавайте NFT

У Fanvue з’явиться функція, яка дозволить творцям контенту карбувати та продавати NFT своїм шанувальникам безпосередньо на платформі. Враховуючи зростання популярності NFT, ця функція дозволить творцям вмісту збільшити свій потенціал заробітку, створюючи та продаючи унікальний і обмежений тираж вмісту.

Якщо вам цікаво, NFT — це незамінні токени, по суті унікальні фрагменти коду, які вказують на право власності на актив. Їх можна прив’язати до цифрових носіїв, як-от зображень і відео, що дасть шанувальникам можливість володіти вмістом, якого ніхто інший не має.

Запропонуйте функцію

У Fanvue є можливість для творців пропонувати нові функції, які можна додати на сайт. Вони також проводять регулярні опитування, за які автори можуть голосувати, дозволяючи вам сказати, якими можуть бути наступні функції.

Існує небагато преміум-сайтів соціальних медіа, які б дозволили творцям вмісту висловитися щодо майбутнього платформи. Такий підхід до спільноти може допомогти перетворити Fanvue на платформу вибору для творців контенту.

Пріоритетна підтримка клієнтів

Підтримка клієнтів дуже важлива для преміум-платформ соціальних мереж. Проблеми можуть виникнути як у творців, так і у шанувальників, від проблем з оплатою до технічних проблем.

На щастя, Fanvue має функцію живого чату, за допомогою якої ви можете поговорити з реальною людиною за лічені хвилини. Це ставить їх попереду більшості платформ, які покладаються на довідковий центр і підтримку електронною поштою, які можуть змусити вас чекати кілька днів або навіть тижнів, щоб отримати відповідь.

Говорячи про довідковий центр, у Fanvue також є довідковий центр, де можна знайти відповіді на всі ваші основні запитання щодо платформи.

Однак найбільше виділяється живий чат, який дає Fanvue перевагу над конкурентами.

Платіть криптовалютою

Зараз Fanvue дозволяє творцям виводити свої прибутки безпосередньо на свої крипто-гаманці, а також працює над можливістю для шанувальників витрачати криптовалюту на платформі.

Що таке Fansly?

Fansly – це сайт онлайн-підписки, створений лише для творців вмісту для дорослих. Як і Fanvue і OnlyFans, творці стягують щомісячну плату за перегляд їхніх профілів.

Як і Fanvue, Fansly також отримує 15% комісії від грошей, зароблених на платформі.

Видатні функції Fansly

Нижче наведено деякі з видатних функцій Fansly.

Платіть криптовалютою

Fansly оголосили, що вони планують дозволити фанатам платити творцям на платформі за допомогою криптовалюти.

Це чудово, оскільки це створює ще один канал для надходження грошей до рук творця.

Рівні підписки

У Fansly є рівні підписки для творців контенту, є підписники та фанати. Підписники можуть стежити за вашим обліковим записом безкоштовно, не підписуючись.

Це як мати безкоштовний і платний облікові записи на одній сторінці, що позбавляє вас від клопоту керування двома різними обліковими записами.

Творці вмісту можуть створювати вміст і використовувати систему рівнів, щоб визначати, хто що бачить, наприклад, ви можете завантажити фотографію та налаштувати її для перегляду лише платними передплатниками

Це чудовий спосіб заробити нових передплатників, направляючи їх через систему рівнів.

Лише вміст для дорослих

Fansly — це платформа, призначена лише для творців контенту для дорослих, мабуть, через те, що більшість користувачів OnlyFans (їхнього найбільшого конкурента) розміщують на платформі контент для дорослих.

Хоча це добре для творців контенту для дорослих, це не дуже добре для інших творців контенту, наприклад, художників, музикантів, впливових людей і фітнес-тренерів.

Якщо ви не публікуєте вміст для дорослих, ви не досягнете жодного прогресу, оскільки матимете справу з неправильним цільовим ринком

Чи є Fanvue хорошою альтернативою Fansly?

Дивлячись на Fanvue і Fansly, чи можна з упевненістю сказати, що Fanvue є хорошою альтернативою?

Що ж, якщо ви подивіться на переваги та функції Fanvue, так, це чудова альтернатива Fansly для творців контенту:

  • Fanvue дозволяє всі типи вмісту, тоді як Fansly дозволяє лише вміст для дорослих
  • Функція виявлення Fanvue полегшує залучення нових шанувальників на платформі
  • Рекламні відео дозволяють іншим користувачам отримати попередній перегляд вашого профілю перед підпискою
  • Функції живого чату Fanvue ставлять його вище за більшість платформ з точки зору підтримки
  • Творці контенту можуть пропонувати нові функції

Якщо ви шукаєте нову платформу соціальних медіа для продажу вмісту та заробітку в Інтернеті, Fanvue — гарне місце для початку.

Ви можете зареєструвати обліковий запис Fanvue тут Ви можете зареєструватися в Fansly тут

 

Не забудьте сохранить этот пост в закладки Pinterest и поделиться с друзьями!

Переклад статті Home grown income

Comments